| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 20*12*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |