| BOYUT | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 21*10*3,5 CM 20*12*3,5 |
|---|---|
| Ağırlık | 450 gr 600 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE BPA içermez |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer SAP |
| Renkler | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 350g Sert Kabuk Plastik Piknik Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün Adı | Çevre Dostu Toksik Olmayan Sert Plastik Dondurulabilir Mavi Buz Blokları 200Ml Soğuk Çanta Buz Paket |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 19.5*13*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 430g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 29*25*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kırmızı / mavi / sarı / pembe / Mor |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |