| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Içecek soğutma için gıda sınıfı HDPE plastik 400ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Içecek soğutma için gıda sınıfı HDPE plastik 400ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Kapasite | 400ML |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 23*17*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM soğutma sıvısı |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ağırlık | 70g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ürün adı | Soğutucular serin soğutucu öğle yemeği paketi, soğutma jeli iç ile termal çanta için buz yerine |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| Kapasite | 220ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Boyut | 229*168*64mm |
|---|---|
| Kapasite | 1200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |