| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boy | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 10.8*5.8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Anne sütü buz tuğlası |
| Buz tuğla dış malzemesi | Food Grade HDPE |
| Buz tuğlasının iç malzemesi | Soğutma jeli |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli veya tozu |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |