| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Özelleştirilebilir |
| Boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - Süper emici polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 9.5*4.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |