| Boyut | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyutu | 20 * 12 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 21 * 10 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı yüksek yoğunluklu polietilen |
| Liqulid İçinde | Süper Emici Polimer |
| Türü | Termal |
| Boyutu | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 550ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| Liqulid İçinde | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| boyut | 52,5 * 32,8 * 3.5cm |
|---|---|
| ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Kapasite | 480ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | termal |