| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 16,5*9*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | Içecek soğutma için gıda sınıfı HDPE plastik 400ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600ml |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen, SGS onaylı |
| İç sıvı | Soğutma jeli, MSDS |
| Donma noktası | 0 derece |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 14.3 * 7.7 * olanağı sağlayan 3,8 cm'lik |
|---|---|
| Ağırlık | 280g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | mavi |
| Boyutu | Çap: 2.5cm Uzunluk: 20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 13.5 * 13.5 * 2CM / 5.04*5.04*0.55 inç / her bir buz paketi |
|---|---|
| Kapasite | 200 g / adet / 3oz / her bir buz torbası |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |