| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| Ağırlık | 360g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyutu | 17.5 * 9 * 3.5 |
|---|---|
| Ağırlık | 500 ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma SAP jel |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 12,2*12,2*1,2 cm 17,8*12,2*1,2 cm 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ml 200ml 160ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Boyut | 30*20*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17.5*9*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 17.5*9*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 12,2*12,2*1,2 cm 17,8*12,2*1,2 cm 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ml 200ml 160ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |