| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz Kırmızı Sarı Mavi |
| Ürün adı | Süper Emici Polimer Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Soğuk Paketleri 200ML |
|---|---|
| Boy | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| Boyut | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer, Karboksil metil Selüloz |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, özelleştirilmiş |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| Boyut | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilmiş |
| Boyut | 15*10*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP sıvısının soğutulması |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*9,7*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |