| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*11,6*3,8 m |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boy | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 52.5*32.8*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | Toz |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| Boyut | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, mor, özelleştirilmiş |