| boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21.5*14.5*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| boyut | 21.5*14.5*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |