Mesaj gönder

Buz Paketi Tekrar Kullanılabilir mi?

July 11, 2020

hakkında en son şirket haberleri Buz Paketi Tekrar Kullanılabilir mi?

Birçok arkadaş tıbbi buz paketleri prensibini anlamıyor.Biz öğrendikÖzel Tıbbi Serin Kutu Üreticisi iki tip buz paketi var, biri yeniden kullanılabilir buz paketleri ve diğeri tek kullanımlık buz paketleri.İki buz paketinin farklı prensipleri vardır.Önce geri dönüştürülmüş buz torbası hakkında konuşalım.Bu tür buz paketinin prensibi çok basittir.Çok fazla ısı emebilen maddeler içerir.Tek kullanımlık buz torbası, kimyasal bir reaksiyon yoluyla ısıyı emmek için torbada kimyasal bir reaktif kullanır.Her iki tip buz paketi de farklı prensiplerle soğuk sıkıştırılabilir.Genel kullanımda iki tip buz paketi vardır.Bunlardan biri, bir kullanımdan sonra atılabilen tek kullanımlık bir buz paketidir.Diğeri tekrar kullanılabilir bir buz paketidir.Kullanımdan sonra uygun şekilde saklandığı sürece, bir dahaki sefere yeniden kullanılabilir.

 

tek kullanımlık Ultra İnce Buz Paketi.Standart teknoloji buz, bir tarafta yüksek yoğunluklu plastikten, diğer tarafta dokunmamış kumaştan yapılmıştır.Çoğunlukla bozulabilir ürünler, biyolojik ajanlar ve soğutulması ve taşınması gereken tüm ürünler için kullanılır (teknik buz, nakliye sırasında ürünle birlikte taşınırsa ve yeniden kullanım için geri kazanılamazsa, standart iki katmanlı kullanılması önerilir. ).Bir kerelik kullanım için tasarlanmıştır, ancak dikkatli ve dikkatli kullanım altında birden çok kez kullanılabilir (Not: Ancak HDR tipi dört katmanlı teknoloji buz, HDR tipi dört katmanlı, tekrarlanan kullanım, soğuk ve sıcak ile karşılaştırılamaz. ).

 

Yeniden kullanılabilir tip.Dört katmanlı teknoloji buzu, ticari sır formülleri ile birleştirilen ve çapraz bağlı poliakrilik poliol polimer soğutucu akışkanın özel bir formuna sıkıştırılan iki kat dokunmamış tekstil malzemesinden oluşur.İçindeki iki anahtar plastik katman, plastik tabakayı tekstil malzemesi katmanına bağlayan tek yönlü ince delik teknolojisi kullanır ve bu yeni modelin nakliye sırasında en kötü hava koşullarına dayanmasını sağlar.Bu performans şüphesiz bir çeşit yeniliktir.

 

1. Buz paketi daha uygulanabilirlik ile buz küpleri için yükseltilmiş bir yedek üründür.Kullanımı kolay, hijyenik ve çok yönlüdür.

2. Yeniden Kullanılabilir Soğuk Paketler yüksek ateş, soğutma ve ateş, anti-inflamatuar ve ağrı kesici, soğuk kompres güzellik, burkulma, hemostaz, takviye, cilt bakımı ve başka bir yardımcı fizyoterapi tıbbi tedavi için kullanılır.

3. Çeşitli biyolojik dondurma reaktifleri, lehim pastası, kümes hayvanları tıbbı, ilaçlar, plazma, aşılar, su ürünleri, kümes hayvanları, süs balıkları ve dış ticaret için taze tutma gıda uzun mesafe buzdolabında taşınması.

4. Eğitim ve yarışma sırasında çürük, burkulma, düşme vb. Sporcular için kullanılır.

5. Soğutma ve günlük yaşamda elektrik tasarrufu, buzdolabı kesildiğinde düşük sıcaklık korumak, gıda taze tutmak, içecek soğutma ve seyahat.

6. Etkili soğuk kapasitesi aynı hacimde buzun 6 katıdır.

 

Bu tıbbi buz paketleri prensibidir.Yeniden kullanılan buz paketlerinin soğuması için bir süre buzdolabında saklanması gerekir.Bazı arkadaşların şüpheleri olacaktır.Suyun özgül ısı kapasitesi en büyük değil mi?Buz paketinde bulunan madde nedir?Aslında, bu buz torbası gibi, özgül ısı kapasitesi değil, durumun değişmesi yoluyla ısının emilmesi.Basit bir örnek olarak, su sıvıdan gaza dönüştüğünde, çok fazla ısı emer, bu nedenle terledikten sonra ter buharlaşması serin bir his verir.Katı halden sıvı duruma geçiş de çok fazla ısı emer.Buz paketindeki polimer malzeme, işlem sırasında katı durumdan sıvı duruma kadar ısıyı emer, böylece sıcaklığı azaltır.

 

Tıbbi buz paketleri prensibi, sirkülasyonlu buz paketleri ve tek kullanımlık buz paketleri için ayrıntılı olarak açıklanmıştır.Tek kullanımlık buz paketleri çok daha basittir, genellikle su ve kimyasal reaktifler.Kullanıldığında, su torbasını sıkın, suyun reaktifle reaksiyona girmesine izin verin ve ısıyı emdirin.Kimyasal reaksiyonların endotermik reaksiyonu iyi anlaşılmalıdır.Bazı kimyasal reaksiyonlar ekzotermiktir.Örneğin, yanma yaygın bir ekzotermik reaksiyondur.Endotermik kimyasal reaksiyonlar hayatta nispeten nadirdir.Yaygın bir reaksiyon, güherçile suda çözünmesi ve çok fazla ısı emmesidir.Tıbbi buz paketinin prensibi burada.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs.
Tel : 13861230192
Faks : 86-0519-88789192
Kalan karakter(20/3000)