Mesaj gönder

Buz Paketi Çeşitleri Nelerdir?

June 17, 2020

hakkında en son şirket haberleri Buz Paketi Çeşitleri Nelerdir?

Buz torbası yeni bir dondurma ortamıdır.Çözüldüğünde ve çözüldüğünde su kirliliği yoktur.Tekrar tekrar kullanılabilir ve soğuk ve sıcak kullanılabilir.Soğuk kapasitesinin etkili kullanımı, aynı buz miktarının 6 katıdır.Kuru buz ve buz küplerinin yerini alabilir.Tipler basit ve açıktır ve tekrar kullanılabilir buz paketleri ve tek kullanımlık buz paketleri olarak ayrılmıştır.

Buz torbası temel olarak hammadde olarak yüksek kapasiteli, toksik olmayan ve kokusuz bir polimer bileşiğinden oluşur.İçeriği kristal berraklığında, aşındırıcı olmayan, yansıtıcı olmayan ve esnektir.Ana malzeme CMC'dir.

Yeniden kullanılabilir

Yeniden kullanılabilir buz paketi (2) Dört katmanlı teknoloji buzu, ticari sır formülleri ile birleştirilen ve çapraz bağlı, poliakrilik poliol polimer soğutucu akışkanın özel bir formunda sıkıştırılan iki kat dokunmamış tekstil malzemesinden oluşur.İçerideki iki anahtar plastik katman, plastik tabakayı tekstil malzemesi katmanına yapıştırmak için tek yönlü mikro delme teknolojisini kullanır ve bu yeni modelin nakliye sırasında en kötü hava koşullarına dayanmasını sağlar.Bu performans kuşkusuz birdir.Bir çeşit yenilik.

1. Buz paketi buz küpleri için geliştirilmiş bir yedek üründür.Daha uygulanabilirliği vardır.Kullanımı kolay, hijyenik ve çok yönlüdür.

2. yüksek ateş tıbbi tedavi için kullanılır, soğutma ve ateş, anti-inflamatuar ve analjezik, soğuk kompres güzellik, burkulma, hemostaz, takviyesi, cilt bakımı ve diğer yardımcı fizyoterapi.

3. Çeşitli biyolojik dondurma reaktifleri, lehim pastası, kümes hayvanları ilaçları, ilaçlar, plazma, aşılar, su ürünleri, kümes hayvanları, süs balıkları ve dış ticaret için taze tutma gıdaların soğutmalı taşımacılığının uzun mesafe soğutmalı taşımacılığı.

4. Eğitim ve yarışma sırasında çürük, burkulma, düşme vb. Sporcular için kullanılır.

5. Soğutma ve günlük yaşamda elektrik tasarrufu, buzdolabı kesildiğinde düşük sıcaklık korumak, gıda taze tutmak, buzlu içecekler, ve seyahat.

6. soğuk kapasitesi etkili kullanımı 6 kat aynı hacim buz

tek kullanımlık

Standart teknoloji buz bir tarafı yüksek yoğunluklu plastikten yapılmıştır ve dokunmamış

Çoğunlukla bozulabilir ürünler, biyolojik ajanlar ve soğutulması ve taşınması gereken tüm ürünler için kullanılır (teknik buz, nakliye sırasında ürünle birlikte taşınırsa ve yeniden kullanım için geri kazanılamazsa, standart iki katmanlı kullanılması önerilir. ).Bir kerelik kullanım için tasarlanmıştır, ancak dikkatli ve ihtiyatlı kullanımda birden çok kez kullanılabilir.

Nasıl kullanılır: Önce teknoloji buzunu suya koyun, teknoloji buzunu yaklaşık 1 cm'ye kadar genişletmek için elle yoğurun.En iyi durumdur.Genişletmeden sonra, yüzeydeki suyu kurutmak için çıkarın ve buzdolabında dondurun.Kullanılabilir.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mrs.
Tel : 13861230192
Faks : 86-0519-88789192
Kalan karakter(20/3000)