| Boyut | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| Ürün adı | 20 * 20 * 1.5 cm kare kullanımlık sert ısınma için hdpe isı plastik saklama buz paketleri |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| ODM | Hoşgeldiniz |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | faz değişim malzemesi |
| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Toptan 550 ml kullanımlık ötektik ısı plakası sıcak yemek için pe plastik saklama buz paketi |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |