| Boyut | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu, BPA içermez |
| sıvı içinde | SAP jeli - 0 derece |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| boyut ve kapasitesi | 26,5 * 9,7 * 4.2cm, 650ml |
|---|---|
| tip | termal |
| renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç sıvı | SAP veya CMC |