| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 380g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480G |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 220g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm /16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500ml / 350ml / 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 12,2*12,2*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP'ı soğutmak |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün Adı | Diyabetik Taşınabilir oxford kumaş plastik malzeme ile insülin soğutucu çantalar soğutucu tuğla |
|---|---|
| Dış boyut | 19*8.5cm |
| ürün içi | soğutma buz tuğlası |
| Toplam ağırlık | 400g |
| buz tuğlası boyutu | 17,3*7*4cm |
| Ürün Adı | Sert plastik piknik tatlı buz paketleri mini buz paketleri süper emici polimer |
|---|---|
| Boyut | 5*5cm |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |