| Boyut | 12,2*12,2*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP'ı soğutmak |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| boyut | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Ürün Adı | Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Ötektik Soğutucu Buz Paketi PCM Faz Değişim Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 25*20*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boy | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 14,3*7,7*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |