| Boyut | 13.3*12.7*1.3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 160g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Kamp ve piknik için gıda depolama için FDA Plastik Anında yeniden kullanılabilir çanta buz serin pak |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | renkli; özel |
| Ürün adı | Toksik Olmayan Gıda Güvenli PCM Soğutma Jeli Paketi - Özel kabul edin |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Gıda güvenliği için toksik olmayan PCM Soğutma Jeli Paketi -Özel kabul |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Türü | Anne sütü sigortası sırt çantası |
|---|---|
| Malzeme | Termal |
| Buz paketi | HDPE gıda sınıfı plastik |
| Özelliği | Çevre Dostu |
| Brand name | JS |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Enjekte Su Anne Sütü Çıkarılabilir HDPE Sert Plastik Buz Soğutucu Paketi |
|---|---|
| boyut | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |