| boyut | 25x20x3cm |
|---|---|
| ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm, 21.8 x 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300g; 600g; 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 12.3 * 5.9 * 3,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 175g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 26.8*14.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 51,5*20.5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |