| Boyut | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 40x26x4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Şartname | 13.5 * 13.5 * 2cm, 200 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |