| Ürün adı | 200ML Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Paketleri Bpa Ücretsiz Soğuk Buz Paketleri Gıda Sınıfı |
|---|---|
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.4cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | 200ML Kapasiteli Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Paketleri Bpa İçermeyen Gıda Sınıfı SGS Sertifikal |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | 16.5*7.4*2cm Anında Serin Torba Buz Paketleri Buz Jel Paketi Yeniden Kullanılabilir Sert Plastik |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | Çevre Dostu Toksik Olmayan Sert Plastik Dondurulabilir Mavi Buz Blokları 200Ml Soğuk Çanta Buz Paket |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Mini İnce Ayak Pedi Şekli Jel Toddler Buz Paketi Yeniden Dondurulabilir Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1 cm |
| Kapasite | 90ml |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Malzeme | HDPE+SAP |
| Ürün Adı | Gıda Sınıfı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Buz Blokları, Öğle Yemeği Kutusu İçin Soğuk Çanta Bu |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 32*11*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |