| Boyutu | 17.2 * 11.5 * 1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Customizd olabilir |
| boyut | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| boyut | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| ağırlık | 200 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 54,4*34,4*1,8CM |
|---|---|
| Ağırlık | 2900g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 54,4*34,4*1,8CM |
|---|---|
| Ağırlık | 2900g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | İçecek soğutması için Gıda Onaylı HDPE plastik su soğutucusunu özelleştirin |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | 4 şişe için taşınabilir mumya bebek yalıtımlı soğutucu çanta anne sütü saklama çantası |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14 cm |
| İç boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| Ürün adı | Taşınabilir İçecek Soğutma Yalıtımlı Soğutucu Çanta Anne Sütü Depolama 6 Şişe |
|---|---|
| Dış boyut | 22*15*15cmcm |
| İç Boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 100 gram |
| İçeri | 600 ml buz tuğlası |
| Ürün adı | Medicool İnsülin Koruyucu Kompakt Kasa 2 Dondurucu Soğutma Paketi Diyabetikler için 10 Saat Soğutma |
|---|---|
| Boy | 17,5*7*4cm,19*8*4,5cm,20*9*5cm |
| hacim | 300g,320g,350g |
| Kullanım | insülin, aşı, ilaç soğutucu |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |