| Boyut | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 51,5*20.5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| BOYUT | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 16.5 * 10.2 * 3 cm, 19.5 * 12 * 3cm19.5 * 17.2 * 3 cm, 23.5 * 19.5 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g; 450 g, 750 g; 1000g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı sert plastik HDPE |
| sıvı içinde | Toksik olmayan jel |
| Renkler | İçerisinde mavi jel bulunan beyaz |