| Boyut | 25*20*1 cm;18.3*11.2*1.6 cm;19*12.5*1 cm;özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 19,5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı sert plastik HDPE |
| sıvı içinde | Toksik olmayan jel |
| Renkler | İçerisinde mavi jel bulunan beyaz |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| boyut | 27*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 860g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Ürün Adı | Taşıma 100ml yuvarlak plastik buz kutusu bira soğutucu tutucu jel paketi her türlü çanta için |
|---|---|
| Boyut | 8.8*2cm,100ml |
| Türü | termal |
| Kullanımı | Yiyecek |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kırmızı / mavi / sarı / pembe / Mor |
| Boyut | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Güvenli HDPE katı plastik |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |