| Boyut | 38,5*29*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP / CMC / PCM |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 10 * 2CM |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 12 * 7.8 * 2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150G |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 24,5*24,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1038 g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi jelli beyaz kap, Ayrıca özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
|---|---|
| Kapasite | 260ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
|---|---|
| Kapasite | 260ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyutu | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| Ağırlık | 360g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 3,5 x 3,5 inç |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |