| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 23,5*19,5*3 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 31x11x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 13x3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Ürün Adı | 600ml yeniden kullanılabilir ötektik ısıtma plakası hdpe plastik saklama buz kutuları yiyecekleri ıs |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm, 600ml |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999990 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |