| Boyut | 29*25*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boy | 40x26x4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma SAP / CMC / PCM |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 20*12*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| Boyut | 17.3*7*4 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Ağırlık | 350g |
| Renk | mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 43,8**20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | özel kabul |
|---|---|
| Ağırlık | gelenek |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |