| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Taşınabilir yeniden kullanılabilir 90ml mini sert plastik buz şarap çubuğu soğutucu şişe tutucu için |
|---|---|
| Boyut | 20*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyutu | 15 * 10 * 1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gr |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP soğutma sıvısı |
| Renkler | Beyaz, mavi |
| Boyutu | 17.5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400 G |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma SAP jel |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Güvenli HDPE katı plastik |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |