| Boyut | 19*15*2,5 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma tozu |
| Türü | Soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | Bir kartonda 111 adet |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Soğutucular için kare tekrar kullanılabilir buz paketleri, öğle yemeği kutusu için zehirli olmayan s |
|---|---|
| Boyut | 125*125*12mm |
| Kapasite | 150ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli - SAP CMC veya PCM |
| Renkler | Beyaz |
| Boyutu | 19 * 15 * 2.5cm |
|---|---|
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| Liqulid İçinde | Toksik olmayan soğutma tozu |
| Türü | Soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj türü | Bir kartonda 111 adet |
| Boyut | 51,5*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Spesifikasyon | 13,5*13,5*2 cm,200 gr |
|---|---|
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 28*12*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm, 21.8 x 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300g; 600g; 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 22.5*18.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |