| boyut | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Yüksek kaliteli 52*18*2 cm büyük soğutucu buz soğutma paketi plastik buzdolabı için |
|---|---|
| Boyut | 52*18*2cm |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi |
| ÜRÜN ADI | Öğle yemeği kutusu için en ucuz Promosyon taşınabilir hediye jel buz öğle yemeği soğuk paketi |
|---|---|
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyutu | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| dış Malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boyut | 19*12.5*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |