| Boyut | 43,8*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 250g/500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| boyut | 8 * 7.5 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 70g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 43,8*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 250g/500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |