| Boyut | 13.3*12.7*1.3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 160g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Şartname | 13.5 * 13.5 * 2cm, 200 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Enjekte Su Anne Sütü Çıkarılabilir HDPE Sert Plastik Buz Soğutucu Paketi |
|---|---|
| boyut | 20,5 * 10 * 5,5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | Mini buzluk çanta kutusu dondurucu sevimli ayak pedi şekli dondurulmuş gıda ve şarap için buz paketl |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1 cm |
| Kapasite | 90ml |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Malzeme | HDPE+SAP |
| Boyut | 19*12.5*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |