| Boy | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyutu | 13.5 * 13.5 * 2CM / 5.04*5.04*0.55 inç / her bir buz paketi |
|---|---|
| Kapasite | 200 g / adet / 3oz / her bir buz torbası |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |
| Boyut | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE |
|---|---|
| İç likit | Jel |
| Renkler | Sarı |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA |
| Ambalaj türü | Karton |
| Ürün adı | Fit & Fresh Cool Soğutucu İnce Jel Öğle Yemeği Kutusu Soğutucu Paketleri / Buz Bloğu OEM |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 35*15*3,5 cm 19*15*1,8 cm 25*15*1,5 cm 25*15*3,5 cm 31,5*17,5*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g 400g 550g 1000g 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün Adı | 200ML toksik olmayan sert plastik soğuk soğutucu buz paketi dondurucu öğle yemeği çantası için buz t |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 25*20*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |