| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 350g Sert Kabuk Plastik Piknik Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 22*11*1,8 cm; 21,8*15*3 cm; 23*19*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300 gram |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Yüksek kaliteli HDPE plastik 600g gelsel buz tuğlaları gıda ve içecek için soğutma |
|---|---|
| Boyut | 21,8*15*3 cm |
| Ağırlık | 600g |
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Renk | Özel kabul et |
| Boyut | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 25.8*19.2*3.8cm; 25.8*19.2*3.8 cm; 20*16.6*3.8cm; 20*16.6*3.8 cm; 15. |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g, 750g, 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğlası gıda uzun süreli taşıma için |
|---|---|
| Boyut | 16,3*9,5*3,8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |