| Boyut | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 19,5*17,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Ayrıca iki boş şişeyi birleştirmeyi denedim |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 200ML Dalga Şekli Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Jel Tu |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | bitki özü |
| Boyut | 17.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Güvenli HDPE katı plastik |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Kostik Olmayan Piknik Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Plakalar Dondurma İçin Soğutucu Buz Bloğu |
|---|---|
| Boyut | 14.3*7.7*3.8cm,17.3*9.6*3.8cm,21*11.6*3.8cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Taşıma İçin Özel Sert Plastik Jel Buz Ötektik Soğuk Tabaklar Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 17*11*1cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 180ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 22,5x18,5x3,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |