| Boyut | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 23,5*19,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800 GR |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Boyutu | 18 * 9.5 * 2.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | Soğutma jeli |
| Renk | Mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 26,5x9,7x4,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 640ml |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 33,5*15,5*2,7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Tip | 700 Oxford kumaş Yalıtımlı En Havalı Soğuk buz kutusu, tıbbi aşı taşımacılığı için |
|---|---|
| Dış Boyut | 46*30.5*35 cm |
| Kapasite | 24L |
| İçin kullanılır | Kutular, gıda, ilaç, aşı için |
| Aksesuarlar | jel paketleri |
| Boyut | 33.5*15.5*2.7 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |