| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Gıda Sınıfı 350g sert kabuklu plastik buz kutusu piknik için serin soğutucu ince buz paketleri |
|---|---|
| boyut | 16 * 16 * 1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| boyut | 21 * 10 * 5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 200 g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar / Kutular için Jel Soğuk PCM Faz Değişim Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |