| Boyut | 25*20*1 cm;18.3*11.2*1.6 cm;19*12.5*1 cm;özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boy | 16,8*8,8*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 25.8*19.2*3.8cm; 25.8*19.2*3.8 cm; 20*16.6*3.8cm; 20*16.6*3.8 cm; 15. |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g, 750g, 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*12.5*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |