| Boyut | 21.3*14.5*4.3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 760g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17.3*7*4 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Ağırlık | 350g |
| Renk | mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200G |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*30*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | Çap:2.5cm Uzunluk:20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boy | 32,5x24,5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| Boyut | 12.2*12.2*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 600ml yeniden kullanılabilir ötektik ısıtma plakası hdpe plastik saklama buz kutuları yiyecekleri ıs |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm, 600ml |
| OEM | - Evet. |
| HS kodu | 3824999990 |
| Dış Malzeme | HDPE |