| Boyut | 19,5*17,2*3cm |
|---|---|
| ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyutu | Çap: 2.5cm Uzunluk: 20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| iç malzeme | EPP |
|---|---|
| Dış Malzeme | Oxford kumaş bez çanta |
| Dış boyut | 350x234x255mm |
| Ses | 20 litre |
| Kalınlık | 30mm |
| Boyut | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | gelenek |
| boyut | 30 * 30 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| boyut | 32.5x24.5x2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1500g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |