| Türü | yalıtımlı |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 46*46*46 cm |
| EPP kutusu için iç boyut | 35*35*35cm |
| EPP kutusu için kapasite | 42L |
| Dış Malzeme | Plastik |
| Ürün adı | FDA, soğuk torba için logolu sert plastik yeniden kullanılabilir soğuk buz paketi plakasını onayladı |
|---|---|
| boyut | 16.5 * 7.4 * 2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün adı | FDA onaylı sert plastik yeniden kullanılabilir soğuk buz paketi plakası soğuk çanta için logo baskıl |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Türü | İzoleli |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 46 * 46 * 46 cm |
| EPP kutusu için arası boyut | 35 * 35 * 35cm |
| EPP kutusu için kapasite | 42 L |
| Dış malzeme | Plastik |
| tip | Vakum soğutucu kutusu |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 47,5 * 47,5 * 47,5 cm |
| EPP kutusu için iç ölçü | 36 * 22 * 25 cm |
| EPP kutusu için kapasite | 59L |
| Dış Malzeme | Oxford kumaş |
| Türü | Isı Yalıtım Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlığı | 1cm, 1.5cm, 2cm, 3cm ve özelleştirilmiş |
| Termal İletkenlik | 0,002 W / mk |
| Çekirdek malzemesi | İnce cam elyaf / PU |
| yoğunluk | ≤5kg / m2 |
| Türü | Isı Yalıtım Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlığı | 2cm ve özelleştirilmiş |
| Termal İletkenlik | 0,002 W / mk |
| yoğunluk | ≤5kg / m2 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥0.12MPa |
| Türü | Isı Yalıtım Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlığı | 1,5 cm |
| Termal İletkenlik | 0,002 W / mk |
| Çekirdek malzemesi | İnce cam elyaf |
| EPP kutusu için dış boyut | 420 * 250 * 260 mm |
| Türü | Isı Yalıtım Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlığı | 1.5CM ve Özelleştirilmiş |
| Isı İleticiliği | ≤0,002 W/mk |
| yoğunluk | ≤5kg/m2 |
| Sıkıştırma mukavemeti | ≥0,12 MPa |
| Türü | Süper Cam Elyaf Isı Yalıtım Malzemeleri |
|---|---|
| Kalınlığı | 1cm ve özelleştirilmiş |
| Termal İletkenlik | 0,002 W / mk |
| Çekirdek malzemesi | İnce cam elyaf / PU |
| yoğunluk | ≤5kg / m2 |