| Boyut | 17,5*9*3,5 cm / 19*8*2 cm /16,5*7,4*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500ml / 350ml / 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1cm veya özel |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Geleneksel |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 12,2*12,2*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 180 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |