| Boyut | 33,5*15,5*2,7cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC Faz değişim malzemesi |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 21*10*3,5 CM 20*12*3,5 |
|---|---|
| Ağırlık | 450 gr 600 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE BPA içermez |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer SAP |
| Renkler | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | OEM 220ml bpa içermeyen sert plastik jel soğutucu kutu mavi buz soğuk paketi çocuklar için serin çan |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün adı | Süper Emici Polimer Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Soğuk Paketleri 200ML |
|---|---|
| Boy | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |