| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - Süper emici polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Içecek soğutma için gıda sınıfı HDPE plastik 400ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | FDA onaylı gıda sınıfı yeniden kullanılabilir sert ince jel soğutucu öğle yemeği çantası için buz pa |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | OEM bpa ücretsiz yeniden kullanılabilir öğle yemeği soğutucu buz soğutucu paketi serin çanta için öt |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | SAP |
| Boyutu | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı yüksek yoğunluklu polietilen |
| Liqulid İçinde | Süper Emici Polimer |
| Türü | Termal |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | Çap: 2.5cm Uzunluk: 20cm |
|---|---|
| Ağırlık | 80 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | BPA Free Hard Shell HDPE Plastik 200Ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyutu | 14.3 * 7.7 * olanağı sağlayan 3,8 cm'lik |
|---|---|
| Ağırlık | 280g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | mavi |