| Boyut | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| BOYUT | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma jeli |
| Türü | Yiyecekleri soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün adı | Fit ve taze soğutucular ince öğle yemeği buz paketleri |
|---|---|
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| Boyutu | 12.2 * 12.2 * 1.2cm, 12.2 * 12.2 * 1.4cm, 13.3 * 12.7 * 1.3cm |
| Ağırlık | 130 g; 180g, 160g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Taşıma İçin Özel Sert Plastik Jel Buz Ötektik Soğuk Tabaklar Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 17*11*1cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 180ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Ürün adı | HDPE Gıda Sınıfı Yeniden Kullanılabilir Ötektik Buz Paketi Soğutucu Çanta İçin Soğuk Akümülatör Jel |
|---|---|
| Boyut | 17*9*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |