| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma jeli |
| Türü | Yiyecekleri soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 19*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu, BPA içermez |
| sıvı içinde | SAP jeli - 0 derece |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 19,5*17,2*3cm |
|---|---|
| ağırlık | 750G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Özel şekil 400ml HDPE sert plastik ötektik soğuk paket soğutucu dondurucu buz bloğu |
|---|---|
| Boyut | 17*9*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 3,5 x 3,5 inç |
|---|---|
| Ağırlık | 4 ons |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renk | Mavi |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 17.5*9*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 23,5*19,5*3 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |