| Ürün adı | Diyabetik Taşınabilir oxford kumaş plastik malzeme ile insülin soğutucu çantalar soğutucu tuğla |
|---|---|
| Dış boyut | 22*9.5*5cm |
| İç Boyut | 19*8*4cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 350ml buz tuğlası |
| Ürün adı | CE / FDA Onayı ile Ultra İnce Yeniden Kullanılabilir Mavi Jel Buz Paketi Plastik Buz Tuğlası |
|---|---|
| Boyut | 17,5*11,5*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 380ml |
| Tip | termal |
| Renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 28,6*11,2*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm, 21.8 x 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300g; 600g; 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 21.3*14.5*4.3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 20.5*19*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Özel Büyük Sert Yeniden Kullanılabilir Taşınabilir Buzdolabı Bira İçin Soğutucu Tuğla İçebilir |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 33,5*15,5*2,7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |