| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 320ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Yüksek kaliteli HDPE plastik 600g jel buz tuğlaları yiyecek ve içecek için soğutma |
|---|---|
| Boyut | 21.8*15*3 cm |
| Ağırlık | 600g |
| Malzeme | Jel soğutma sıvısı ile HDPE plastik |
| renk | özel kabul |
| Boyut | 17.5*9*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*11.6*3.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 20.5*19*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | Faz Değişim Malzemesi |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450 gr 600 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE BPA içermez |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer SAP |
| Renkler | özelleştirilebilir |
| Boyut | 35*22*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g / ADET |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |