| Ürün Adı | FDA tarafından onaylanmış plastik anında soğutma torbası buz paketleri dondurucu bloklar buz tuğlala |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boy | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyutu | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800 GR |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 51,5*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | SAP |
| Renkler | mavi, beyaz |
| Boyut | 21*10*3,5 CM 20*12*3,5 |
|---|---|
| Ağırlık | 450 gr 600 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE BPA içermez |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer SAP |
| Renkler | özelleştirilebilir |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm, 21.8 x 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300g; 600g; 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyutu | 15 * 10 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| dış Malzeme | HDPE Plastik |
| İç malzeme | Jel |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |