| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 23*19*4cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | SAP CMC PCM'si |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 25*20*1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 40.7*23.6*6 cm, 37.2*21.2*5.2 cm; özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma jeli |
| Türü | Yiyecekleri soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | karton |
| Boyut | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |